Lut 02
wizualizacje lamp

Wizualizacje lamp i oświetlania

Wizualizacje lamp i oświetlenia

Dzięki światłu, widzimy obraz. Światło w samo w sobie może być nie tylko podstawowym składnikiem tworzącym obraz ale również głównym elementem przestawianym na wizualizacjach. Oczywiście, nie światło samo w sobie, a takie, które jest generowane przez lampy i oświetlenie, których wszyscy używamy.

Wizualizacje lamp

Wizualizacje lamp i oświetlenia, tak jak jak w przypadku mebli i innych produktów, są wykorzystywane na wiele sposobów. Przede wszystkim jako wizualizacje produktowe w sklepach internetowych, katalogach oraz innych materiałach reklamowych. Prezentowane na tłach jednolitych lub w aranżacjach.

Lampy w wielu różnych formach, stojące, podłogowe, wiszące biurkowe itp., mogą być również wykorzystywane jako elementy aranżacji tworząc wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz.

Oczywiście nie musimy przypominać, że tworząc takie wizualizacje możemy dowolnie sterować, wszystkimi elementami składowymi takimi jak materiały, z których jest wykonana lampa, aranżacja wnętrza do prezentacji lampy, kończąc na samym świetle, jego temperaturą oraz intensywnością.

Wizualizacje lamp na jednolitych tłach

Wizualizacje lamp na jednolitym tle nadają się idealnie do katalogów produktowych i innych materiałów reklamowych
wizualizacja lampy
wizualizacje lamp
Lampy z włączonym światłem idealnie podkreślają cały produkt.
wizualizacje lamp i oświetlenia
wizualizacja lampy

Wizualizacje lamp w aranżacji

Przedstawiając produkt w aranżacji, z tłem dajemy większy kontekst dla produktu oraz inspirację dla klienta. Wzbogacamy produkt tworząc jednolitą całość.