Wizualizacje produktów

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje dla szerokiej gamy produktów.

Główna zaleta przy wyborze wizualizacji zamiast tradycyjnej fotografii, polega na tym, że możemy dzięki grafice 3D dowolnie zmieniać cechy tworzonego przedmiotu, zarówno jeżeli chodzi o jego budowę, materiały z jakich jest wykonany. Wizualizacje produktów 3D cechuje elastyczność w doborze otoczenia w którym prezentujemy produkt. Mamy kontrolę nad aranżacją otoczenia, oświetleniem, refleksami światła, kamerą, perspektywą i wieloma innym aspektami.
wizualizacje 3d

Wizualizacje produktów oferujemy w dwóch podstawowych wariantach

Wizualizacja produktu na jednolitym tle

Idealne rozwiązanie, gdy chcemy zdjęcie produkt do sklepu internetowego. Produkt jest prezentowany na jednolitym tle, najczęściej jest to białe lub szare tło, jednakże tło możemy dowolnie dostosować do potrzeb klienta lub stylu kolorystycznego sklepu internetowego. Wizualizacja dostarczana jest przez nas w formie plików JPG w dowolnej rozdzielczości.

Prezentacja produktu z aranżacją

Drugą formą prezentacji produktu jest wizualizacja z aranżacją, otoczeniem. Bardzo często wybierana forma, gdy tworzymy wizualizacje mebli. Wtedy na zamówienie tworzymy przestrzeń do prezentacji danego produktu dostosowane stylem do samego produktu.
Jak może wyglądać

Wizualizacja produktu na jednolitym tle

Gdy, potrzebujesz zdjęcie produktu na jednolitym tle do sklepu internetowego lub katalogu.

Jak może wyglądać

Wizualizacja produktu w odpowiedniej aranżacji

Gdy szukasz odpowiedniego otoczenia, w którym chcesz umieścić produkt.

Masz pytanie?